top of page

TÜRBOMAKİNA

Projeler/Türbomakinalar

Döküm Dalgıç Pompa

 

Projede, bir döküm dalgıç pompa CFD analizleri ile incelenerek, pompa eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiştir.

.

Yangın Pompası

 

Projede, emiş çapı 250 mm, çıkış çapı 80 mm olan bir yangın pompası CFD analizleri ile incelenerek, pompa eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiş, NPSH hesaplaması yapılmıştır.

.

Yangın Pompası

 

Projede, emiş çapı 315 mm, çıkış çapı 80 mm olan bir yangın pompası CFD analizleri ile incelenerek, pompa eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiş, NPSH hesaplaması yapılmıştır.

.

Yangın Pompası

 

Projede, emiş çapı 250 mm, çıkış çapı 100 mm olan bir yangın pompası CFD analizleri ile incelenerek, pompa eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiş, NPSH hesaplaması yapılmıştır.

.

Türbo Hidrolik Kaplin

 

Projede, bir türbo hidrolik kaplin CFD analizleri ile incelenerek, tahrik mili (pompa) ve çıkış mili (türbin) dönüş hızlarına bağlı olarak, tork ve güç hesaplamaları hesaplanmıştır.

.

"In-Line" Santrifüj Pompa

Projede, bir "in-line" santrifüj pompa CFD analizleri ile incelenerek, pompa eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiş, NPSH hesaplaması yapılmıştır.

.

Döküm Dalgıç Pompa

 

Projede, bir döküm dalgıç pompa CFD analizleri ile incelenerek, pompa eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiş, NPSH hesaplaması yapılmıştır.

.

Karışık Akışlı Pompa

 

Projede, bir karışık akışlı pompa CFD analizleri ile incelenerek, pompa eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiş, NPSH hesaplaması yapılmıştır.

.

Paslanmaz Dalgıç Pompa

 

Projede, bir paslanmaz dalgıç pompa CFD analizleri ile incelenerek, pompa eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiş, NPSH hesaplaması yapılmıştır.

.

Santrifüj Pompa

 

Projede, bir santrifüj pompa CFD analizleri ile incelenerek, pompa eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiş, NPSH hesaplaması yapılmıştır.

.

Santrifüj Pompa

 

Projede, bir santrifüj pompa CFD analizleri ile incelenerek, pompa eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiş, NPSH hesaplaması yapılmıştır.

.

Su Sayacı

 

Projede, bir su sayacı CFD analizleri ile incelenerek, su debisine bağlı dönüş hızları hesaplanmıştır.

.

Endüstriyel Santrifüj Fan

 

Projede, 2400 mm çaplı, çift emişli bir endüstriyel santrifüj fan CFD analizleri ile incelenerek, fan eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiştir.

.

Endüstriyel Santrifüj Fan

 

Projede, 1200 mm çaplı bir endüstriyel santrifüj fan CFD analizleri ile incelenerek, fan eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiştir.

.

"In-Line" Fan

 

Projede, bir "in-line" fan CFD analizleri ile incelenerek, fan eğrileri (Basma Yüksekliği-Debi, Güç-Debi, Verim-Debi) eğrileri elde edilmiştir.

.

bottom of page