top of page

OTOMOTİV

Projeler/Otomotiv

Egzoz

Projede bir otomobil egzozu içindeki hava akışı CFD analizleri ile incelenerek, egzozda gerçekleşen basınç kaybı, hız ve sıcaklık dağılımları hesaplanmıştır.

Egzoz

Projede bir kamyon egzozu içindeki hava akışı CFD analizleri ile incelenerek, egzozda gerçekleşen basınç kaybı, hız ve sıcaklık dağılımları hesaplanmıştır.

Yağ Soğutucu

Projede bir yağ soğutucu içindeki yağ akışı CFD analizleri ile incelenerek, soğutucuda gerçekleşen basınç kaybı, hız ve sıcaklık dağılımları hesaplanmıştır.

Intercooler

Projede bir intercooler içindeki hava akışı CFD analizleri ile incelenerek, intercooler'da gerçekleşen basınç kaybı, hız ve sıcaklık dağılımları hesaplanmıştır.

Radyatör

Projede bir radyatör içindeki su akışı CFD analizleri ile incelenerek, radyatörde gerçekleşen basınç kaybı, hız ve sıcaklık dağılımları hesaplanmıştır.

Radyatör Kanatçığı

Projede bir radyatör kanatçığı üzerinden geçen hava akışı CFD analizleri ile incelenerek, kanatçık üzerinde gerçekleşen basınç kaybı, ısı transferi, hız ve sıcaklık dağılımları hesaplanmıştır.

Hidrolik Direksiyon Merkezi

Projede bir hidrolik direksiyon merkezi içindeki hidrolik yağ akışı CFD analizleri ile incelenerek, oluşan hidrolik kuvvet ve momentler hesaplanmıştır.

Kauçuk Hortumlar

Projede kauçuk hortumlar içindeki akış olayları CFD analizleri ile incelenerek, gerçekleşen basınç kayıpları hesaplanmıştır.

bottom of page